TV Tie-Breakers
Tennisvereniging Tie-Breakers
TV Tie-Breakers > Senioren > Competitie

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Delen

De inschrijving voor de Voorjaarscompetitie 2019 is weer gesloten.

Eind februari / begin maart zal de KNLTB de toegekende klasses en poules bekend maken. Pas dan zullen we de definitieve indeling online zetten. 

Opstellingen

Opstellingen

Landelijke Najaars Competities

Senioren Gemengd

NAJAAR Gemengd 2018

Gemengd 1 - HoofdklasseIKNLTB

Jacqueline Heinerman [c] 4/4
Christiaan van Bergen 5/5
Emma van Bodegraven 5/4
Anne Eskes 5/5
Claudia Folkerts 4/4
Mark Heinrichs 5/4
Irlen Janssen 4/3
Erik Plass 4/4
Linda Veldhuizen 4/3
Gerrit-Paul Verdoes 4/5
Petra van der Linde [Reserve] 5/3
Anneloes Muuse [Reserve] 2/3

Gemengd 2 - 2e klasseIKNLTB

Celine van Leeuwen [c] 6/6
Tiuri van Agten 7/6
Richard van Beurden 7/7
Daniël Boeve 7/7
Renée Brand 6/6
Dorette Kouwenhoven 8/7

Gemengd 3 - 3e klasseIKNLTB

Pim van den Boom [c] 7/6
Debbie Beerendonk 7/7
Daniëlle van Hooff 8/8
Esther Klaver 8/7
Peer van de Riet 8/7
Theo Schoof 8/7

Gemengd 4 - 3e klasseIKNLTB

Harmen Abma [c] 8/8
Charlotte Beijst 8/7
Sietske Bos 6/7
Erik Daamen 7/7
Sabine van der Snoek 7/7
Bart Teulings 8/8

Gemengd 5 - 4e klasseIKNLTB

Madeleine Witmaar [c] 8/8
Jordi Bardolet 8/8
Semra Bulat 8/8
Judith Heinsohn 8/7
Marco van Lookeren Campagne 7/7
Jan Rector 8/8
Marlies Slot 8/7

Gemengd 6 - 4e klasseIKNLTB

Carlijn Offergelt [c] 8/7
Bart Geeraedts 8/8
Simone Kuiper 8/8
Frank Mathijssen 8/8
Jeroen Oldenkotte 8/8
Manon Stockmann 8/8
Marc Visser 8/8

Gemengd 7 - 4e klasseIKNLTB

Wies Admiraal [c] 8/8
Marieke de Heus 8/8
Mark Hof 8/8
Mechteld Laane 8/8
Aaron Fai Wan 8/8

Senioren Gemengd

NAJAAR Gemengd Dubbel 2018

Gemengd Dubbel 1 - 4e klasseIKNLTB

Yvonne van der Hoff [c] 8/8
Charlotte Bontje 7/7
Willem van Rinsum 8/8
Arno Tromp 8/8
Anna Veltkamp 8/8
Pieter van Vliet 8/8

Gemengd Dubbel 2 - 4e klasseIKNLTB

Jos Sijm [c] 8/8
Impje Bastiaans 8/8
Judith Bijlsma 8/8
Dick Kappelhof 8/8
Jan Koomen 8/8
Hanneloes Pen 8/7
Coleman Willis 8/8

Senioren Heren

NAJAAR Heren 2018

Heren 1 - 4e klasseIKNLTB

Job Meijer [c] 8/7
Mark Dingemans 9/8
Jasper Felsch 8/8
Ari Mashiach 8/8
Pascal Ontijd 8/8
Edgar Pasma 8/8
Jorrit Konings [Reserve] 8/8

Senioren Heren

NAJAAR Heren Dubbel 2018

Heren Dubbel 1 - HoofdklasseIKNLTB

Friso Blankenspoor [c] 5/5
Bram Kruitwagen 4/4
Max Kruitwagen 5/5
Jorn Veeneman 4/4
Willem van der Vlugt 3/3
Stefan Malovic [Reserve] 3/3

Heren Dubbel 2 - 2e klasseIKNLTB

Peter Gerritsen [c] 6/6
Lex Admiraal 6/7
Peter Ahrens 7/7
Mehmet Bilgen 8/7
Wim Schmidt 8/7
Paul Scholtens 5/5

Heren Dubbel 3 - 3e klasseIKNLTB

Theo van der Vlugt [c] 8/7
Jan de Bruijn 7/8
Gert Geurtsen 8/7
Rob Kirschbaum 7/7
André van Woerkom 8/7
Reinoud van der Zee 8/7

Senioren Dames

NAJAAR Dames 2018

Dames 1 - 1e klasseIKNLTB

Suzan Möller [c] 4/4
Yo de Boer 6/6
Joyce van den Engel 5/4
Andrea van Pol 6/6
Maaike Vallenduuk 6/5
Elisa van Schie [Reserve] 4/5

Dames 2 - 4e klasseIKNLTB

Nina van Gelderen [c] 8/7
Lila Blankestijn 8/8
Frances van den Broeke 8/8
Karen van der Krogt 8/8
Marijn Oldenkamp 7/7

Senioren Dames

NAJAAR Dames Dubbel 2018

Dames Dubbel 1 - 3e klasseIKNLTB

Mientje Kleijer-van der Bragt [c] 8/7
Annette Höppener 8/6
Marjorie Lucas 7/7
Stella Reydon 8/7
Lie Lian Tan 8/6
Mei Lan Tan 8/8

Dames Dubbel 2 - 4e klasseIKNLTB

Trudy Boonman [c] 8/8
Stella de Kruif 8/8
Paulien Langedijk 8/8
Marjan Luten 8/7
Pauline Schombs 8/8
Joke van Vliet 8/8

Dames Dubbel 3 - 4e klasseIKNLTB

Hanke Petter [c] 8/8
Noor Heim 8/8
Doris van der Laan 8/8
Tessel van Leeuwen 8/8
Marlous Nooi 8/8
Maaike Veer 8/8

Senioren Dames

NAJAAR Dames Dubbel vrijdagavond 2018

Dames Dubbel 1 - 3e klasseIKNLTB

Elle Kanters [c] 8/8
Eveline Beijst 8/8
Ruth Bergkamp 8/8
Uli Centmayer 8/8
Esther Janmaat 8/8
Janneke Price 8/8

Reserves

Reserve

RESERVE Najaarscompetities 2018

Reserve DAMESI

Karin Baars [Reserve] 7/7
Fleur Baarspul [Reserve] 7/6
Marja Bakker [Reserve] 8/8
Ina Boerema [Reserve] 8/8
Sandra Bruinse [Reserve] 7/7
Patty Flamand [Reserve] 8/8
Ulrike Helmer [Reserve] 7/7
Marieke van Kammen [Reserve] 8/7
Judith Kuiper [Reserve] 4/5
Sandra Lammertse [Reserve] 5/6
Marjolein Meester [Reserve] 8/8
Inge Muis [Reserve] 8/8
Quirine Muntz [Reserve] 8/8
Ingrid Nieuwenhuizen [Reserve] 8/8
Margreet Oele [Reserve] 6/7
Melissa Perotti [Reserve] 7/7
Mignonne Pietryga [Reserve] 8/8
Annelies Pijnenburg [Reserve] 8/8
Toke Sibbel [Reserve] 8/8
Janine Smit [Reserve] 7/6
Rozan van der Veen [Reserve] 6/5
Wietske Visser [Reserve] 7/7
Femke Vogt [Reserve] 6/5
Chris Westendorp [Reserve] 7/6
Wieke de Wit [Reserve] 8/8
Marieke Zomer [Reserve] 4/4
Fione Zonneveld [Reserve] 7/7

Reserve HERENI

Janjaap Ruijssenaars 6/6
Thijs van Bemmel [Reserve] 8/7
Frank Hendriks [Reserve] 8/8
Hans Hogenkamp [Reserve] 6/7
Rob Hulst [Reserve] 7/7
Stijn Janmaat [Reserve] 6/6
Jeroen Jaspers [Reserve] 6/6
Kees Kleywegt [Reserve] 6/6
Ton Koning [Reserve] 7/8
Tim Labeur [Reserve] 6/6
Maarten Moolhuijzen [Reserve] 6/5
Soemitro Poerbodipoero [Reserve] 7/7
Nico Ruiter [Reserve] 8/8
Gerton Sluis [Reserve] 6/6
Gert-Jan Tretmans [Reserve] 8/7
Daan van der Velden [Reserve] 7/7
Jos Wernars [Reserve] 8/7
Wouter Wester [Reserve] 7/7
August Wiersma [Reserve] 7/7

S P O N S O R S