TV Tie-Breakers
Tennisvereniging Tie-Breakers
TV Tie-Breakers > Senioren > Clubkampioenschap

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Delen

Clubkampioenschappen Senioren 2018

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 2 : Herenenkel 2
  HE 4 : Herenenkel 4
  HE 5 : Herenenkel 5
  HE 6 : Herenenkel 6
  HE 7 : Herenenkel 7
  HE 8 : Herenenkel 8
  HE 50+ A : Herenenkel 50+ A
Herendubbel HD 2 : Herendubbel 2
  HD 3 : Herendubbel 3
  HD 4 : Herendubbel 4
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 8 : Herendubbel 8
  HD 50+ : Herendubbel 50+
Damesenkel DE 2 : Damesenkel 2
  DE 4 : Damesenkel 4
  DE 5 : Damesenkel 5
  DE 7 : Damesenkel 7
  DE 8 : Damesenkel 8
  DE 50+ : Damesenkel 50+
Damesdubbel DD 3 : Damesdubbel 3
  DD 4 : Damesdubbel 4
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 8 : Damesdubbel 8
  DD 50+ : Damesdubbel 50+
Gemengddubbel GD 2 : Gemengddubbel 2
  GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE 2 Adrien Berkowicz (2) - Sven Vloedgraven (1) 6-4 6-1
HE 4 Kasper van Vliet - Mark Heinrichs (2) 6-0 6-2
HE 5 Marijn Kroes - Armand Nieuwenhuizen 7-5 6-2
HE 6 Emiel van der Steen (1) - Stanley van West (2) 6-3 6-3
HE 7 Joost Plas (2) - Peter Regtuit (4) 2-6 6-3 6-4
HE 8 Frank Bleize (1) - Rodney Deutrom (6) 6-2 6-3
HE 50+ A Axel Hagedorn (2) - Pim de Visser (1) 6-2 6-1
HD 2 Poule nog niet uitgespeeld
HD 3 1. Justin Stortelers/ Mark Heinrichs   2. Jorn Postma/ Jorn Veeneman  
HD 4 Friso Blankenspoor/ Marijn Kroes (2) - Erik Dooyeweerd/ Job van der Grinten (1) 6-1 6-4
HD 6 Peter Regtuit/ Bart Nijhuis - Michel de Graaf/ Bart Mantel 5-7 6-2 6-2
HD 7 Siem Haffmans/ Michel de Graaf (4) - August Wiersma/ Joost Plas 15:00 Tennisvereniging Tie-Breakers
HD 8 Ingmar Larsen/ Pascal Ontijd - Jasper Felsch/ Sander Hoek 6-3 6-4
HD 50+ 1. Gerard van Duijnhoven/ Karel van Eijken   2. Dick Kappelhof/ Jos Sijm  
DE 2 Anneloes Muuse (1) - Pauline Bonett (2) 6-4 6-3
DE 4 Laura Fens - Jacqueline Heinerman (1) 6-2 6-4
DE 5 Celine van Leeuwen (2) - Ebeth Loon (1) 7-6 6-4
DE 7 Monica Rhein - Marieke Timmerman 6-0 6-0
DE 8 Sarah Hage - Trucella van Moorselaar 7-5 7-5
DE 50+ 1. Annelies Pijnenburg   2. Madeleine Witmaar  
DD 3 Poule nog niet uitgespeeld
DD 4 Thecla Gieles/ Karien Kooiman (1) - Suzan Möller/ Maaike Vallenduuk 6-3 2-6 6-4
DD 6 1. Janine Schuiling/ Elsa Jonker-Grootenhuis   2. Margo Buurman/ Celine van Leeuwen  
DD 7 Sabine van Baalen/ Aurelie Mingels (2) - Wietske Visser/ Sietske Bos (1) 7-6 6-2
DD 8 Marijn Oldenkamp/ Jade Vosveld - Noor Heim/ Hanke Petter 6-1 6-3
DD 50+ Poule nog niet uitgespeeld
GD 2 Irlen Janssen/ Jeldou Jansma (1) - Anne Eskes/ Sven Vloedgraven (2) 6-3 6-4
GD 5 Niek van Hirtum/ Mandy Lauw - Anne Eskes/ Marc Vloemans 6-4 5-7 6-1
GD 6 Jurjen van Lith/ Margreet Oele (1) - Rob Hulst/ Fleur Baarspul (2) 6-4 6-2
GD 7 Richard Evers/ Sabine van Baalen (2) - Martijn Klaver/ Marieke van Kammen 6-3 6-3
GD 8 Monica Rhein/ Aaron Fai Wan - Jasper Felsch/ Toke Sibbel (2) 6-0 6-1

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten onderaan op TIE-BREAKERS (of ORGANISATIE), kies daar Toernooien en daarna dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

S P O N S O R S