TV Tie-Breakers
Tennisvereniging Tie-Breakers
TV Tie-Breakers > Senioren > Clubkampioenschap

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Delen

Clubkampioenschappen Senioren 2017

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 2 : Herenenkel 2
  HE 4 : Herenenkel 4
  HE 5 : Herenenkel 5
  HE 6 : Herenenkel 6
  HE 7 : Herenenkel 7
  HE 8 : Herenenkel 8
  HE 50+ A : Herenenkel 50+ A
  HE 50+ B : Herenenkel 50+ B
Herendubbel HD 2 : Herendubbel 2
  HD 5 : Herendubbel 5
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE 2 : Damesenkel 2
  DE 5 : Damesenkel 5
  DE 6 : Damesenkel 6
  DE 7 : Damesenkel 7
  DE 8 : Damesenkel 8
Damesdubbel DD 3 : Damesdubbel 3
  DD 4 : Damesdubbel 4
  DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 2 : Gemengddubbel 2
  GD 4 : Gemengddubbel 4
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 7 : Gemengddubbel 7

FINALES

HE 2 Sven Vloedgraven (1) - Yvar Debets (2) 6-2 6-3
HE 4 David Santori (3) - Erik Dooyeweerd (4) 7-6 6-4
HE 5 Sander Hoorntje (2) - Thomas Koelewijn (1) 6-1 4-6 7-5
HE 6 Martijn de Jong - Stanley van West (3) 7-5 6-4
HE 7 Thomas Bokeloh - Marco van Lookeren Campagne 6-7 7-5 6-4
HE 8 Axel Hagedorn (2) - Harmen Abma (1) 6-0 6-3
HE 50+ A 1. Jeroen Vuurboom   2. Lex Admiraal  
HE 50+ B Axel Hagedorn (1) - Sam van Haaster (2) 6-1 6-4
HD 2 Jeroen Meijer/ Sven Vloedgraven (1) - Steffan Kokkelink/ Joop Damhuis (2) 6-1 6-4
HD 5 Joop Damhuis/ Sander Hoorntje (1) - Niek van Hirtum/ Jack van Bokhorst (2) 6-0 5-7 7-5
HD 6 Cees de Smalen/ Harry van Gilpen - Marcel Bijvank/ Koen Au 6-3 6-4
HD 7 Siem Haffmans/ Paul Hekkert (4) - Marco van Lookeren Campagne/ Bart Mantel 6-3 6-4
HD 8 1. Frank Bleize/ Ivo Grootjes   2. Jordi Bardolet/ Stefan Pompert  
DE 2 Jeldou Jansma (1) - Anneloes Muuse (2) 6-0 4-6 6-1
DE 5 1. Ellen Nijssen#   2. Hanna Huisman  
DE 6 1. Sabine van Baalen   2. Karien Kooiman  
DE 7 Fleur Baarspul (2) - Karien Kooiman (1) 7-5 7-6
DE 8 Judith Bijlsma (2) - Wieke de Wit 6-1 6-2
DD 3 1. Laura Kuhne/ Anneloes Muuse   2. Joska Volder/ Hilde Volder  
DD 4 Irene Brouwer/ Judith Kuiper (1) - Liesbeth Bijvoet/ Anne Eskes (2) 6-4 3-6 6-1
DD 5 Fleur Baarspul/ Vera Deltenre - Lie Lian Tan/ Annette Höppener (2) 6-4 6-7 6-0
DD 7 Maria Prins/ Fione Zonneveld (2) - Amber Vosveld/ Anna Veltkamp 7-6 6-3
DD 8 Impje Bastiaans/ Judith Bijlsma (4) - Madeleine Witmaar/ Semra Bulat (1) 6-1 6-3
GD 2 1. Jeldou Jansma/ Stefan Malovic   2. Rixt de Jong/ Irlen Janssen  
GD 4 Elmer van Raaijen/ Anne Eskes (1) - Ian Snieders/ Judith Kuiper (2) 4-6 6-2 6-2
GD 6 Inge Wortelboer/ Martijn de Jong - Lie Lian Tan/ Gert-Jan Tretmans 7-5 5-7 6-4
GD 7 Debbie Beerendonk/ Erik Daamen (1) - Florine de Ruiter/ Michel de Graaf 6-2 6-4

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten onderaan op TIE-BREAKERS (of ORGANISATIE), kies daar Toernooien en daarna dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

S P O N S O R S