TV Tie-Breakers
Tennisvereniging Tie-Breakers
TV Tie-Breakers > Senioren > Bardienst

User Name

Password

Info New or Forgotten?

Delen

INPLANNEN

Het rooster

Het rooster
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
11 Sun 17 Mar 08:30 13:30 Bardienst 1 Wilma Hendriks
12 Sun 24 Mar 10:00 14:00 Bardienst 1  
13 Sat 30 Mar 13:00 17:00 Klusdienst 5  
    13:30 18:30 Bardienst 2  
    13:30 17:30 Tuindienst 12 Maud van Aalderen
Renée van Aalderen
Elsbeth Booij
Rob Kirschbaum
Maryam Kooi
Brigit Lambers
Wess Loncar
Sandra du Maine
Bibiche Stolp
Aaron Fai Wan
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 31 Mar 08:30 13:30 Bardienst 1 Sander Panhuysen
    13:30 18:30 Bardienst 2  
14 Mon 01 Apr 09:00 13:00 Klusdienst 1 Jos Wernars
  Thu 04 Apr 09:00 13:00 Klusdienst 1 Coen Hage
  Fri 05 Apr 09:00 14:00 Bardienst 1 Vera Deltenre
  Sat 06 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2 Josefien Bousema
Stanley van West
    13:30 18:30 Bardienst 2 Louise Auée
Daan van der Velden
    15:00 20:00 Keukendienst 4  
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 07 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2 Alfred Bouwer
Niels Kooiman
    13:30 18:30 Bardienst 2  
    16:00 21:00 Bardienst 1  
    16:00 20:00 Keukendienst 2  
15 Mon 08 Apr 09:00 13:00 Klusdienst 1 Ezrah Bakker
  Thu 11 Apr 09:00 13:00 Klusdienst 1 Arno Tromp
  Fri 12 Apr 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 13 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2 Jordi Bardolet
Dave Woertman
    13:30 18:30 Bardienst 3 Erwin Goris
Valerie Kirsch
Puck de Wit
    15:00 20:00 Keukendienst 4  
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 14 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2 Alfred Bouwer
Huub Hoefsloot
    13:30 18:30 Bardienst 2 Leon Verest
Stefan Wigger
    16:00 21:00 Bardienst 2 Daan de Bruin
Wieke de Wit
    16:00 20:00 Keukendienst 2  
16 Fri 19 Apr 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 20 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2 Yvar Debets
Steffan Kokkelink
    13:30 18:30 Bardienst 3 Niek van Hirtum
Laura Kuhne
Linda Veldhuizen
    15:00 20:00 Keukendienst 4 Frances van den Broeke
    18:30 22:30 Bardienst 2 Rixt de Jong
Dali Tjokrohamidjojo
17 Mon 22 Apr 08:30 13:30 Bardienst 2  
    13:30 18:30 Bardienst 3 Mandy Lauw
    15:00 20:00 Keukendienst 3  
    18:30 22:00 Bardienst 2 Hanneloes Pen
Coleman Willis
  Fri 26 Apr 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sun 28 Apr 08:30 13:30 Bardienst 1  
    13:30 18:30 Bardienst 1  
18 Fri 03 May 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 04 May 08:30 13:30 Bardienst 1  
    13:30 18:30 Bardienst 1 Annette Plümpe
    18:30 22:30 Bardienst 1  
  Sun 05 May 08:30 13:30 Bardienst 1  
    13:30 18:30 Bardienst 1  
19 Fri 10 May 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 11 May 08:30 13:30 Bardienst 2 Gerton Sluis
    13:30 18:30 Bardienst 3 Joost Plas
    15:00 20:00 Keukendienst 4  
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 12 May 08:30 13:30 Bardienst 2 Niels Hoefsloot
    13:30 18:30 Bardienst 2 Sietske Bos
    16:00 21:00 Bardienst 1  
20 Fri 17 May 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 18 May 08:30 13:30 Bardienst 2  
    13:30 18:30 Bardienst 3 Peter Gerritsen
Wim Schmidt
    15:00 20:00 Keukendienst 4  
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 19 May 08:30 13:30 Bardienst 2 Friso Blankenspoor
Jasper Hugen
    13:30 18:30 Bardienst 2  
    16:00 21:00 Bardienst 1 Peter Visser
    16:00 20:00 Keukendienst 2  
21 Fri 24 May 09:00 14:00 Bardienst 1  
  Sat 25 May 08:30 13:30 Bardienst 2 Lidy van der Wild - van Leersum
    13:30 18:30 Bardienst 3  
    15:00 20:00 Keukendienst 4  
    18:30 22:30 Bardienst 2  
  Sun 26 May 08:30 13:30 Bardienst 2 Nina van Gelderen
Yvonne Hiemstra
    13:30 18:30 Bardienst 2  
    16:00 21:00 Bardienst 1  
    16:00 20:00 Keukendienst 2  
22 Thu 30 May 08:30 13:00 Bardienst 1  
    13:00 18:00 Bardienst 1 Caroline Vermeulen
    18:00 22:00 Bardienst 1 Laurens Steijn
  Fri 31 May 09:00 14:00 Bardienst 1  

UITLEG

Zo schrijf je je in voor een dienst

Hiernaast zie je het rooster voor 2019Van alle seniorleden* en dalleden wordt verwacht dat zij voor een dienst intekenen. Je kunt je inschrijven voor een bardienst of een kook-, klus-, evenementen- of tuindienst.

Wil je een andere vrijwilligersklus doen voor de club, neem dan vooraf contact op met de clubmanager (Robbert), zodat je zeker weet dat de uitgevoerde activiteit gelijk staat aan het vervullen van een dienst uit dit schema. Om misverstanden te voorkomen.  

Leden die in een commissie of in het bestuurzitten, zijn vrijgesteld van de verplichte bar-, tuin-, klus- of evenementendienst.

**** OMDAT WE ROND APRIL2019 NAAR EEN NIEUWE WEBSITE VERHUIZEN HEBBEN WE DE DIENSTEN OPEN GEZET TOT UITERLIJK EIND MEI 2019. ALLE BARDIENSTEN DIE ZIJN INGEVULD VERHUIZEN MEE NAAR HET NIEUWE SYSTEEM!***

Hoe werkt het?
'Reserveren' betekent dat je die dienst kunt reserveren.
'Bekijken' betekent dat die dienst vol zit.

Als je klikt op 'reserveren' verschijnt er een nieuw venster. Vervolgens:

  • Ga met je muis over de dienst. Als hij een andere kleur krijgt, kun je erop klikken.
  • Na die klik verschijnt een pop-up venster om de dienst te bevestigen.
  • Bevestig en sluit daarna de pop-up met de betreffende knop.
  • Je krijgt per omgaande een e-mail met een bevestiging van de dienst.
  • Op de website kun je via het menu 'Privé' in de map 'Agenda' zien wanneer jouw diensten zijn.
  • Tevens krijg je 3 dagen vóórdat de dienst is per e-mail een herinnering.

In de Dienstenmanager kun je rechtsboven via de kalender ook andere data kiezen om diensten te draaien. Je hoeft dus niet steeds terug naar deze pagina.

Heb je vragen/opmerkingen over je bardienst of moet je onverhoopt je bardienst annuleren, mail dan naar Nils: bar@tiebreakers.nl. Voor overige vragen over andere diensten mail robbert@tiebreakers.nl. 

* Let op: je bent senior vanaf het jaar waarin je 18 wordt. Ofwel geboren voor het jaar 2002.

Dank en succes! 

Robbert Schmidt, clubmanager

Contact

Heb je vragen over je bardienst of kookdienst? Mail dan bar@tiebreakers.nl. 

Heb je vragen over de club of over andersoortige diensten, zoals tuindienst, klusdienst, etc. neem dan gerust contact op met:

Clubmanager: Robbert Schmidt, mail: robbert@tiebreakers.nl. Mobiel 06 54360000. ( Best te bereiken per telefoon of via WhatsApp tijdens door de weekse dagen tussen 8 en 14 uur)

AFKOPEN

Kan/wil je geen dienst draaien?

Elke senior (ook dalurenleden en leden met een studentenlidmaatschap) dient tenminste één bardienst te draaien. Kan of wil je dat niet, klik dan op de link hieronder om je bardienst voor dit jaar af te kopen à € 60.

Bardienst afkopen à € 60

Klik op de koppeling om je bardienst af te kopen voor 2018.

S P O N S O R S